History & Achievements

2023

On april fool's we celebrated 20 years of singing together, with wonderful guests, Ondřej Ruml and Superhero Killers.

20 let

2022

In May 2022 we released our third album We Are the Voice on the fifth Akcent Fest

We Are the Voice

2019

Pro svoje české miniturné (Praha a Brno) na přelomu dubna a května nás Bobby McFerrin oslovil ke spolupráci přímo. Oba koncerty měly opět skvělou atmosféru a moc jsme si je užili. (foto Michal Sýkora)

Bobby McFerrin 2019

2018

V květnu jsme během druhého ročníku Akcentfestu oslavili (o pár měsíců opožděně) 15 let společného zpívání.

Akcentfest '18 a patnáctiletí

Mezi tvrdou konkurencí si nás jako doprovodný sbor vybral nestor vokálního projevu Bobby McFerrin pro své dva koncerty v Praze a Ostravě. Oba koncerty byly kompletně improvizované v rámci formátu Circlesongs.

Koncerty s Bobby McFerrinem

V květnu jsme se na pozvání opět vypravili do Švýcarska, kde jsme odzpívali tři náročné koncerty, vždy sklidili bouřlivý potlesk a pochvalně se o nás zmínil dokonce i místní tisk.

Švýcarsko 2018

2016

V květnu jsme hostili indicko-kanadskou formaci Autorickshaw, jejímž členem je mimojiné i Dylan Bell, autor aranže „našeho“ I Wish. Spolu se svou partnerkou Subou Sankaran nám uspořádali i vokální workshop zaměřený na improvizaci, beatbox a indické pojetí zpěvu.

Workshop s Autorickshaw

2015

We have released our second album „Provocal“ on May 29th. You can get it at our shows or you can get in touch

Provocal

2014

In July we have participated in a prestigious international choir competition in Spittal an der Drau, Austria. Despite ranking in the lower half of the ladder we are content with our performance as we have gained many experiences.

Spittal

V květnu jsme na pozvání švýcarské strany vystupovali na dni otevřených dveří v Kantonsschule Heerbrugg.

Švýcarsko

2012

Na konci října jsme se spolu s dalšími sbory absolvovali workshop v Plzni za vedení Katariny Henryson a Mortena Vinthera ze švédských The Real Group.

Workshop Plzeň

Získáváme Grand Prix, cenu za zajímavou dramaturgii a cenu za vynikající dirigentský výkon na mezinárodním festivalu Prague Voices 2012.

Prague Voices 2012

2011

V červnu jsme reprezentovali město Liberec na festivalu DIALOG 2011 v německém Augsburgu.

DIALOG 2011

V březnu jsme v Experimentálním studiu v Liberci natočili první CD Play it, jehož realizace byla podpořena grantem z kulturního fondu Statutárního města Liberce.

Play It

2010

Hned ve třech ročnících sborového festivalu Jirkovský písňovar jsme se umístili ve zlatém pásmu, v říjnu 2010 navíc získali i titul absolutního vítěze a hlavní cenu, pohár Jirkovského rytíře.

Jirkovský písňovar
^ Back to top