Historie a úspěchy

2023

Na apríla jsme v libereckém Malém divadle oslavili 20 let společného zpívání, s milými hosty Ondřejem Rumlem a Superhero Killers.

20 let

2022

V květnu 2022 jsme pokřtili třetí album We Are the Voice na pátém ročníku Akcent Festu

We Are the Voice

2019

Pro svoje české miniturné (Praha a Brno) na přelomu dubna a května nás Bobby McFerrin oslovil ke spolupráci přímo. Oba koncerty měly opět skvělou atmosféru a moc jsme si je užili. (foto Michal Sýkora)

Bobby McFerrin 2019

2018

V květnu jsme během druhého ročníku Akcentfestu oslavili (o pár měsíců opožděně) 15 let společného zpívání.

Akcentfest '18 a patnáctiletí

Mezi tvrdou konkurencí si nás jako doprovodný sbor vybral nestor vokálního projevu Bobby McFerrin pro své dva koncerty v Praze a Ostravě. Oba koncerty byly kompletně improvizované v rámci formátu Circlesongs.

Koncerty s Bobby McFerrinem

V květnu jsme se na pozvání opět vypravili do Švýcarska, kde jsme odzpívali tři náročné koncerty, vždy sklidili bouřlivý potlesk a pochvalně se o nás zmínil dokonce i místní tisk.

Švýcarsko 2018

2016

V květnu jsme hostili indicko-kanadskou formaci Autorickshaw, jejímž členem je mimojiné i Dylan Bell, autor aranže „našeho“ I Wish. Spolu se svou partnerkou Subou Sankaran nám uspořádali i vokální workshop zaměřený na improvizaci, beatbox a indické pojetí zpěvu.

Workshop s Autorickshaw

2015

29. května 2015 jsme pokřtili své druhé CD Provocal. K dostání je po domluvě nebo na našich koncertech.

Provocal

2014

V červenci jsme se zúčastnili prestižní mezinárodní soutěže v rakouském Spittal an der Drau. I přes umístění ve spodní polovině výsledkové listiny jsme se svým výkonem spokojeni, odvezli jsme si hromadu zkušeností a zážitků.

Spittal

V květnu jsme na pozvání švýcarské strany vystupovali na dni otevřených dveří v Kantonsschule Heerbrugg.

Švýcarsko

2012

Na konci října jsme se spolu s dalšími sbory absolvovali workshop v Plzni za vedení Katariny Henryson a Mortena Vinthera ze švédských The Real Group.

Workshop Plzeň

Získáváme Grand Prix, cenu za zajímavou dramaturgii a cenu za vynikající dirigentský výkon na mezinárodním festivalu Prague Voices 2012.

Prague Voices 2012

2011

V červnu jsme reprezentovali město Liberec na festivalu DIALOG 2011 v německém Augsburgu.

DIALOG 2011

V březnu jsme v Experimentálním studiu v Liberci natočili první CD Play it, jehož realizace byla podpořena grantem z kulturního fondu Statutárního města Liberce.

Play It

2010

Hned ve třech ročnících sborového festivalu Jirkovský písňovar jsme se umístili ve zlatém pásmu, v říjnu 2010 navíc získali i titul absolutního vítěze a hlavní cenu, pohár Jirkovského rytíře.

Jirkovský písňovar
^ Nahoru